Úvodné kolo SOMMA Cup 1 za nami.

11. decembra 2020

Dňa 11.12.2020 v Poprade Matejovciach prebehlo úvodné kolo ligy SOMMA. Kolo prebiehalo za prísnych protipandemických opatrení. Napriek tomu sme boli svedkami zaujímavých zápasov. Boli sme svedkami niekoĺkých debutových zápasov a v kategórii ELITE sa stretli zápasníci, ktorých počet zápasov sa spoločne už blíži k počtu 40 zápasov. Tento zápas bol vyhodnotený ako najlepší zápas kola. Ocenenie si prevzal Lukáš Soroka zo Still Storm Bardejov. Bojovný výkon však ukázal aj jeho protivník Tomáš Hegyiesi z MMA Psycho Team Košice.

Lukáč Soroka

Ďakšie ocenenie za najrýchlejšie ukončenie zápasu v podobe KO už v 11 sekunde zápasu si odnáša reprezentant Laugaricio Combat clubu Jakub Lukačovič. Treba však poďakovať všetkým zúčastneným za výbornú športovú atmosféru a predvedené výkony.

Zároveň je v príprave ďalšie kolo, ktorého oficiálny dátum bude zverejnený čoskoro. Nezabudnime však na všetkých .ktorí stali v pozadí celej akcie ,či už trénerov klubov, organizátorov podujatia z domovského klubu Fight Club Kenkyo, rozhodcov , realizačného tímu a všetkých ,ktorí sa niejakým spôsobom podieľali na organizovaní podujatia.

Vidíme sa čoskoro!